Lütfen Bekleyiniz..

  • Teklif AL
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir ?
  • Neleri Kapsar ?
  • Hangi Hastanelerde Geçerli?

Hemen bir sağlık sigortası teklifi almak için yukarıdaki teklif formunu doldurun! Teknik ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ya da TSS, özel sağlık sigortasından çok daha uygun bir poliçe tutarıyla Özel hastanede tedavi imkanına sahip olmanızı sağlayan bir özel sağlık sigortası ürünüdür. Tamamlayıcı Sağlık sigortası yatarak ve ayakta tedavi teminatlı ve sadece yatarak teminatlı olarak iki farklı poliçe sunmaktadır.

Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler ve doktor muayenelerinde, SGK’nın sizin adınıza kuruma ödediği tutardan arta kalan yüksek fark ortadan kalkıyor. Yatarak tedavilerde herhangi bir limit olmaksızın, ayakta tedavilerde ise yılda 10 vakaya kadar bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Laboratuvar görüntüleme, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemlerini de dert etmenize gerek yok. Çünkü hepsi poliçelerin kapsamı altında!

SGK ile anlaşmalı 650’ye yakın özel hastanenin aynı zamanda AXA Sigorta ile anlaşması bulunuyor. Size de Türkiye’nin en yaygın anlaşmalı hastane ağından seçim yapmak kalıyor.

Bir tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi olan AXA Sağlığım Tamam Sigortasına sahipseniz Türkiye’nin en geniş hastane ağından da faydalanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçemizin geçerli olduğu hastaneler için tıklayın.