Lütfen Bekleyiniz..

Ulvi DEMİREL

Sigorta Danışmanı

Sigorta Geçmişi

2008 - 2014

Lise Stajı

Her ne kadar lisede bilgisayarlı muhasebe okusamda, bölümü sevemediğim için 1 hafta içinde staj için çalıştığım muhasebeciden ayrılıp bir sigorta acentesinde çalışmaya başladım. Okuldan sonra 5 sene boyunca Cemre Sigortada çalıştıktan sonra askere gitmek için ayrıldım.

2015 - 2019

Askerden sonraki deneyimim.

Askerden sonra iş arayışımdaki ana kriter: Kendimi geliştirebileceğim ve bana birşeyler katacak bir işyeriydi. Bu doğrultuda en doğru kararı 4K Sigortada verip yine 5 sene boyunca güzel bir çalışma deneyimi edindim. 

2020

Kalite Sigorta Aracılık Hizmetleri

2. işimden de ayrıldıktan sonra artık kendi ofisimi açmanın zamanı geldiğini biliyordum. 01.06.2020 de ilk şirket açılışımı Kalite Sigorta adı ile yapmıştım. Kaliteli Hizmet anlayışı ile çıktığım bu yolda müşterilerime hizmet vermekteyim.

Hakkımda

30.09.1990 yılında İzmir’de doğdum, aslen Antalya’lıyım. Çoğu insan gibi bende geleceğimi garanti altına almak için çaba sarfediyorum. Bu konuda en iyi yolunda sigorta olduğunu gördüm ve mesleğimde sigortacılık yolunda ilerledim. Sağlığınızı, evinizi, aracınızı, emekliliğinizi kısacası insan için değerli olan hemen herşeyi sigortalayabiliyoruz. Tüm sigortacılık işlemlerinizde yardımcı olabilirim.

Eğitimim

2008

Hızır Reis T.M.L Bilgisayarlı Muhasebe

2010

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kam ı Yönetimi

2016

Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık

Beceriler

Sağlık Sigortaları 98%
Yangın Sigortaları 92%
Araç Sigortaları 100%
Nakliyat Sigortaları 84%
Sorumluluk Sigortaları 79%

İLETİŞİM